ARABULUCU.COM

İnsanlara çözüm üretirken kullanabilecekleri güçlü araçlar sağlar...

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa Reklam Vermek İçin

Reklam Vermek İçin*

E-posta Yazdır PDF

ARABULUCU.COM' sayfaları iki adet adet reklam alanı bulunmaktadır. İlki anasayfanın ve devamı sayfaların sağındaki dikey alandır (160x600). İkincisi ise her haber veya makalenin altında yer alan reklam alanıdır (468x60). Ayrıca Arabulucu.com/blog sayfasında bir çok seçeneğe uygun reklam alanı sağlanabilir.

ARABULUCU.COM 'a iki yolla reklam verebilirsiniz.

1- Arabulucu.com kendi reklam sunucusuna sahiptir. Reklam alanlarına uygun olarak dizayn ettiğiniz banner 'ları  (resim ve swf) ulaştırarak dilediğiniz süre ya da gösterim sayısında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

2- Google Adwords 'e üye olabilirsiniz. Google Adwords ile 15 dk içinde "site hedefli reklam" vererek ARABULUCU.COM 'un okuyucu kitlesine ulaşmanız mümkündür. Reklamlarda öncelik kendi sunucularımızda yayınlananlara verilecektir. Bu nedenle adwords aracılığıyla verilen reklamlar, ilgili alanın uygun olması halinde yayınlanabilecektir.

*ARABULUCU.COM kazanç gözetmeyen bir sitedir. Kurucularının maddi desteğiyle yayın yapmaktadır. Reklam gelirleri site giderlerinin küçük bir bölümünü karşılamaktadır.

Cumartesi, 18 Temmuz 2015 05:47 tarihinde güncellendi  

Anketler

Size göre arabuluculuk gelecek 10 yılda hangi yönde şekil alacak?
 

Kimler Sitede

Şu anda 173 ziyaretçi çevrimiçi

Reklam

Düşünmeye Değer

Duymak istemeyen kadar kötü sağır yoktur

İtalyan Atasözü