ARABULUCU.COM

İnsanlara çözüm üretirken kullanabilecekleri güçlü araçlar sağlar...

  • Yazı boyutunu yükselt
  • Varsayılan yazı boyutu
  • Yazı boyutunu düşür
Anasayfa Siz de Yazın

Çeviri ve Makalenizi Gönderin

E-posta Yazdır PDF

 

ARABULUCU.COM ‘da siz de makalelerinizi ve çevirilerinizi yayınlayabilirsiniz. ARABULUCU.COM; arabuluculuk ve diğer alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri hakkında çeviri ve makaleler yayınlar. Öncelikli amaçlarımız toplumu arabuluculuk konusunda bilgilendirmek ve arabuluculuğun ve diğer alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinin kullanılmasını özendirmek ve uygulamanın yaygınlaşmasına paralel olarak, arabuluculuk uygulayıcılarına kaynak teşkil edecek makaleler yayınlamaktır.

 

Genel yazım kurallarına uyulmuş olması ve anlatım düzeni yazının seçilmesinde önemli rol oynayacaktır. Makalenizi yayınlanmasının uygun görülmesi halinde makalenin altında kısa bir biyografi yayınlayacağız. Biyografinin altında isteğinize bağlı olarak, “yazara e-posta yolla” linki de bulunabilir. Yine isteğinize bağlı olarak yazınızın yanında vesikalık ya da vesikalık şeklinde kesilebilir bir fotoğrafınız da yayınlanabilecektir.

 

Çeviri yayınlatmak istiyorsanız, çevrilen eserin tam künyesini de yazınızın sonunda bulundurunuz. Zaman kısıtlaması olan ve haber niteliği taşıyan olaylar haberler kategorisinde yayınlanır.

 

ARABULUCU.COM’ a gönderilen yazılar, zaman sınırlaması olmaksızın elektronik ortamda yayınlanır. Makaleler için telif ücreti ödenmez. Makaleniz veya çeviriniz daha önce başka şekilde yayınlanmış ise, yayınlandığı ve telif haklarına sahip olan kurum ve kişiden izin almalısınız. Eğer makalenin telif hakları size ait ise, bu durumda makalenizi bize gönderirken ayrıca “arabulucu.com”da da yayınlanmasına muvafakat ettiğinizi de bildirmelisiniz.

Makalenizi Gönderirken;

  • Başlığı olmasına
  • Özetinin olmasına
  • Yazarının biyografisinin olmasına (isteğe bağlı)
  • Yazarının mail adresini içermesine (isteğe bağlı)
  • Makalenizin elektronik yayın haklarını arabulucu.com a devrettiğinize ya da süresiz yayınlanmasına izin verdiğinize, telif hakkı sahibinden izin aldığınıza dair beyan

 

Göndermenizi rica ederiz. Yazı ve çevirilerinizi göndermek ya da daha fazla bilgi almak için; Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız e-posta adresine yazmaktan çekinmeyiniz.

 

Teşekkürler.

 

Anketler

Size göre arabuluculuk gelecek 10 yılda hangi yönde şekil alacak?
 

Kimler Sitede

Şu anda 15 ziyaretçi çevrimiçi

Reklam

Düşünmeye Değer

Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.

Kemal Atatürk